Netsis Kurulum ve Destek Hizmetleri - Ege Bilişim Netsis Çözüm Ortağı

Hizmetlerimiz

Netsis Kurulum ve Destek Hizmetleri

Netsis Kurulum ve Destek Hizmetleri

Orta ve Büyük Ölçekli İşletmelere Gelişmiş ERP Çözümü!


Netsis kurulum ve destek hizmetlerimiz ile firmanıza çözüm üretiyoruz. Netsis kurulum işlemleri, Netsis eğitim ve destek hizmetleri, Uzaktan netsis desteği ve anında çözüm garantisi ile hizmet vermekteyiz.

Orta ve büyük ölçekli işletmelerin kurumsal kaynak planlama (ERP) ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilen Logo Netsis 3 ERP Çözümleri, gerek kendi içindeki gelişmiş fonksiyonellik gerekse app-in-app teknolojisi sayesinde eklenebilen yeni fonksiyonlarla ERP'de yepyeni bir deneyim sunuyor.
Logo Netsis 3 ERP Çözümleri portföyünde yer alan Logo Netsis 3 Standard çözümü, özellikle üretim yapan sektörlerde faaliyet gösteren ve finans-muhasebe uygulamalarının yanı sıra üretim, tedarik zinciri, satış, stok gibi uygulamalara da ihtiyaç duyan orta ölçekli işletmeler için hazırlandı.
Zengin iş fonksiyonlarına sahip kurumsal ERP çözümü Logo Netsis 3 Enterprise ise büyük ölçekli işletmelerin, holdinglerin, karmaşık üretim ve ayrıntılı planlama süreçleri yürüten sanayi işletmelerinin ihtiyaçlarına tam kapsamlı bir çözüm sunmak üzere geliştirildi.

netsis kurulum ve destek hizmetleri


Tüm İhtiyaçlarınız İçin Tek Çözüm


İş süreçlerinizi çok daha düşük maliyetlerle, pratik ve etkin bir şekilde yönetmenizi sağlayan Logo Netsis 3 ERP Çözümleri, çalışan düzeyinden başlayarak tüm işletme genelinde kalite ve verimlilik anlayışını yaygınlaştırıyor. Çözümlerimiz, birimler arası bilgi akışı sağlamanıza, karmaşık iş süreçlerini düzenlemenize ve müşteri ilişkilerini etkin yönetmenize olanak tanıyor. Sisteme bilgi girişi olduğunda tüm bölümler yetkileri dahilinde doğrudan güncel bilgiye ulaşabiliyor. Kullanıcılar arasında eş zamanlı iletişim sağlanıyor, böylece zamandan ve gereksiz iletişim trafiğinden tasarruf ediliyor.
Logo Netsis 3 ERP Çözümlerine, tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hazırlanmış standart modüllerin yanı sıra, işletmenize özel çözümler de opsiyonel olarak eklenebiliyor. Böylece işletmenizin kendisine özgü ihtiyaçlarına en uygun ERP paketi, kullanımınıza hazır hale geliyor.

netsis kurulum ve destek hizmetleri

Finansal Verilerinizi Doğru Yorumlayın


Kritik finansal fonksiyonlar ile doğru bilgiye anında ulaşmanızı sağlayan Logo Netsis 3 ERP Çözümleri sayesinde işletmenize yönelik stratejik kararlarınız için güvenilir bir altyapı oluşturabilir ve finansal performansınızı artırabilirsiniz. Logo Netsis 3 ERP Çözümleri, sadece yerel pazardaki rekabette değil, küreselleşen ekonomi içinde uluslararası operasyonlarda da avantaj sağlayan bir finansal performans için gerekli zemini oluşturuyor. Esnek döviz sistemi ve raporlama yapısıyla uluslararası faaliyetleri takip etme, güncel karlılık analizlerine ulaşma imkanı sağlıyor.
Logo Netsis 3 ERP Çözümlerinde yer alan ödeme ve tahsilat planı tanımları ise her türlü ihtiyaca cevap verecek bir esneklik sunuyor. Belirlediğiniz limit ve kurallar çerçevesinde risk takibi; Ba-Bs, bakiye, ekstre mutabakatları yapılıp elektronik ortamda gönderilebiliyor. Banka modülü ile krediler (rotatif, spot vb.), vadeli/vadesiz mevduat, repo, teminat hesapları (teminat mektubu, akreditif) gibi hesaplar kolayca takip ediliyor. Merkez Bankası banka kodları ve uluslararası swift kodları modül içinde izlenip işlemler otomatik gerçekleştiriliyor. Banka işlemlerinin doğruluğu sistemden kontrol edilebiliyor; gelen faiz, komisyon hesaplamaları, BSMV kesintileri banka işlemleri seçenekleri üzerinden yapılabiliyor. Gerçekleştirilen ödeme emirlerinin ya da fatura talimatlarının online bankacılık altyapısı ile kayıtlara otomatik yansıtılmasıyla takip iş yükü azalıyor. Kredi kartı ile yapılan tahsilatlar, banka ile yapılan sözleşme şartları sisteme girilerek ödeme ve kesintiler denetim altında tutuluyor.

...
Üretim Süreçlerinizi Verimli Yönetin, Maliyetlerinizi Azaltın!

Karmaşık üretim süreçlerini kontrol altına almak, değişken müşteri siparişlerinin terminlerine uyum, tedariklerin eksiksiz yapılması, ihtiyaçlara göre stokların yönetilmesi, üretim yapan işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu ve kurgulanması gereken senaryolardır. Üretim süreçlerini, tahminleme, ana üretim planlama, kapasite planlama, malzeme gereksinim planlama, üretim akış kontrol, kalite kontrol ve makine bakım gibi fonksiyonlarla baştan sona optimize edilebilirsiniz.

...
Kullanışlı ve Pratik Arayüz ile Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Netsis 3 Standard'ın göz yormayan estetik tasarımı ve ürün içi arama motoru sayesinde istediğiniz tüm bilgilere ve en sık kullandığınız işlemlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hızlı, akıcı ve kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilebilen arayüz tasarımı sayesinde, tek tuşla yeni masaüstü ekleyebilir, dilediğiniz fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabilirsiniz....
Tedarik Zinciri Yönetimi ve
İş Akış Kontrol

Aktif satınalma ve rekabet gücünü artıran tedarik zinciri yönetimi sayesinde, tedarikçilerinizden teklif toplayabilir ve topladığınız tekliflerin en uygununu programın size sunduğu imkanlar sayesinde kolaylıkla belirleyebilirsiniz. İş Akış Kontrol ile yetki düzeylerine göre yapılan/yapılacak tüm işlerinizi tanımlayabilir, onay akışlarını da belirleyerek, tüm dokümantasyonları dijital ortamda takip edebilirsiniz.