Ege Bilişim Teknolojileri Yazılım Donanım Firewall Web
YAZILIM DONANIM NETSIS WEB TASARIM

Sorunlarınıza çözüm üretiyoruz

2004 yılından itibaren hizmet veren Ege Bilişim Teknolojileri olarak sayısız kurumsal çözümü ile müşterilimizin sorunlarına çözüm üretmekteyiz.

Yazılım çözümlerimiz

İş hedefleriniz doğrultusunda, ihtiyaçlarınıza daha iyi cevap veren, yüksek performansılı, daha verimli özel yazılım geliştirme hizmetimiz ile stratejik proje ortağınız olma hedefindeyiz.

Donanım çözümlerimiz

Bilişim ve dijital dünyamızda müşterilerimize en iyi, en hızlı, en güvenilir hizmeti verebilmek için buradayız. Yenilikçi, profesyonellik özelliklerimizi kaybetmeden sizin için çözümler üretiyoruz

Web çözümlerimiz

İnternet siteniz, firmanızın web dünyasındaki kartviziti ve prestijidir. Firmanız için özgün çözümlerimiz ve profesyonel hizmetimiz ile prestijiniz fark yaratsın.

Size ne teklif ediyoruz

...

Teknik & Altyapı Çözümleri

Firmanızın donanımsal ve altyapısal olarak sorunlarına çözüm üretmek yada geliştirmek için öneriler ve projeler sunuyoruz.

Daha fazlası
...

Yazılım Çözümleri

İsteğe ve soruna odaklı yazılacak yazılımlar ile işinizi kolaylaştırmak ve zaman kaybının önüne geçmenize yardımcı oluyoruz.

Daha fazlası
...

Güvenlik Çözümleri

Teknolojinin gelişmesiyle tüm verilerinizin güvenli bir şekilde saklanması önemlidir. Veri kaybınızı en aza indiriyor ve güvenliğinizi sağlıyoruz.

Daha fazlası

Neler yapıyoruz

Firmanızın sorunlarına verdiğimiz hizmetler ile çözüm üretiyoruz.

Teknik Servis Hizmeti

Kullanıdığınız cihazlar ile sorunsuz şekilde çalışmanızı sağlıyoruz.

Yazılım hizmeti

İş yükünü azaltmak ve sorunlarınız çözümü için özel yazılımlar yazıyoruz.

Özel yazılım hizmeti

Tüm şirketler birbiri ile aynı olmadığından dolayı isteklerde farklılık gösteriyor. Bunun için size özel yazılımlar geliştiriyoruz.

Web & Grafik hizmeti

Şirketinizi sanal ortamda tanıtmanız ve herkese ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Sunucu & Cloud Sistem hizmeti

İş yükünü ve veri kaybını önlemek için verilerinizi güvenli ve hızlı ortamlara taşıyoruz.

Ticari Program hizmeti

Tüm şirket verilerinizi sorunsuz ve güvenli bir şekilde bilgisayar ortamınıza taşımak için gerekli programlarımızı öneriyoruz.

Netsis | ERP Çözümleri

Netsis ile işinizi kolaylaştırın

Logo’nun 30 yıllık ürün geliştirme deneyimi, Netsis ürün geliştirme ekiplerinin uzmanlığı ile birleşerek Netsis ürünlerinin yeni teknolojiler ile geliştirilmesine öncülük ediyor. Netsis Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) ve İnsan Kaynakları Yönetimi ürünleri her sektörden işletmenin ihtiyaçlarına tam kapsamlı çözümler sunuyor.

Alanında uzman ekiplerimiz ile birlikte işletmenize en uygun çözümün ne olduğunun tespitinden sonra işletmeniz için gerekli olan Netsis programının kurulumu yapılmaktadır. Satış sonrasında her konuda desteği ile ekiplerimiz program hakkında eğitimleri ve daha sonradan oluşabilecek sorunlarda çözüm üretmektedir..

...
Üretim Süreçlerinizi Verimli Yönetin, Maliyetlerinizi Azaltın!

Karmaşık üretim süreçlerini kontrol altına almak, değişken müşteri siparişlerinin terminlerine uyum, tedariklerin eksiksiz yapılması, ihtiyaçlara göre stokların yönetilmesi, üretim yapan işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu ve kurgulanması gereken senaryolardır. Üretim süreçlerini, tahminleme, ana üretim planlama, kapasite planlama, malzeme gereksinim planlama, üretim akış kontrol, kalite kontrol ve makine bakım gibi fonksiyonlarla baştan sona optimize edilebilirsiniz.

Daha fazla
...
Kullanışlı ve Pratik Arayüz ile Kişiselleştirilebilen Arayüz İmkanı

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen Netsis 3 Standard'ın göz yormayan estetik tasarımı ve ürün içi arama motoru sayesinde istediğiniz tüm bilgilere ve en sık kullandığınız işlemlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Hızlı, akıcı ve kullanıcı rolüne göre kişiselleştirilebilen arayüz tasarımı sayesinde, tek tuşla yeni masaüstü ekleyebilir, dilediğiniz fonksiyonları kısayol olarak tanımlayabilirsiniz.Daha fazla
...
Tedarik Zinciri Yönetimi ve
İş Akış Kontrol

Aktif satınalma ve rekabet gücünü artıran tedarik zinciri yönetimi sayesinde, tedarikçilerinizden teklif toplayabilir ve topladığınız tekliflerin en uygununu programın size sunduğu imkanlar sayesinde kolaylıkla belirleyebilirsiniz. İş Akış Kontrol ile yetki düzeylerine göre yapılan/yapılacak tüm işlerinizi tanımlayabilir, onay akışlarını da belirleyerek, tüm dokümantasyonları dijital ortamda takip edebilirsiniz.

Daha fazla

Bize ulaşın